שתפו בפייסבוק!

שיתןף המאמר הנוכחי בפייסבוק

העמותה פתוחה להצטרפות!

 

הכל על הצטרפות לעמותה

 

העמותה מקבלת חברים לשנת 2010, והנה כל התשובות לכל השאלות:

כמה זה עולה לי? דמי החבר השנתיים נקבעו בהחלטת האסיפה הכללית מיום 10.7.09 על סך 50 ש"ח לחברות רגילה רגילה בעמותה. יובהר כי דמי חבר שישולמו כעת הינם עד 31.12.2010.

למה כל כך מעט? אין בעיה, מי שיכול ורוצה לשלם יותר, מוזמן לתרום - יש לעמותה הרבה דברים טובים לעשות עם תקציב טוב (HINT HINT). שימו לב: מי שישלם פחות לא יוכל להיות חבר בעמותה, והתשלום יחשב רק לתרומה לעמותה.

מה נותנת חברות בעמותה? חברות בעמותה תקנה הטבות שונות שנפרסם בקרוב (וכמובן נוסיף ונשדרג כל העת כמה שנצליח). כבר בשביל הסיפתח יש 15% הנחה ברשת מייק'ס פלייס, הספונסרים הראשונים והנכבדים שלנו! חוץ מזה ייתן הכרטיס זכאות להנחות למופעים, דיסקים מיוחדים (ואולי גם בחנויות) ועוד! לאומנים שביניכם - אנחנו מקבלים הצעות מעניינות מעת לעת, ונפנה אותן לחברי העמותה תחילה. כנ"ל בעלי עסקים (חנויות, מועדוני הופעות וכו') - כך שבהחלט כדאי ויהיה כדאי יותר ויותר עם הזמן. כל אחד שיצטרף יקבל כרטיס חבר אישי שיהיה מוכן בתוך מספר ימים. את התקנון המלא של ההטבות נפרסם באתר בקרוב ונעדכן מעת לעת.  

איך עושים את זה? ישנו כפתור הצטרפות לעמותה מצד ימין למעלה, באמצעות כרטיס אשראי או PAYPAL. אנא מלאו את פרטי ההתקשרות עימכם כדי להשלים את ההצטרפות! פרט לזה ניתן גם בכל אחת מהדרכים הבאות: 1. להשאיר במשרד שלי פתק עם הפרטים שלכם (שם מלא, מס' ת.ז., כתובת לדואר, מס' טלפון, וכתובת אימייל) ואת דמי החבר במזומן או בצ'ק לפקודת "עמותת הבלוז בישראל". אם אני שם ופנוי, אשמח לפגוש אתכם, אבל המזכירות יותר יפות ממני. המשרד נמצא ברח' שאול המלך 8 בתל-אביב (בית אמות משפט), קומה 7 (עו"ד אילן יונש זה אני). 2. מי שלא בסביבה יכול לשלוח בדואר לכתובת הנ"ל את הצ'ק עם כל הפרטים שביקשתי (שם מלא, מס' ת.ז., כתובת לדואר, מס' טלפון, וכתובת אימייל). 3. כרטיס אשראי - אין בעיה גם. אפשר לצלצל למשרד בשעות העבודה ולמסור את כל הפרטים. הטלפון: 03-6966330. המזכירות או אני נדע כבר לטפל בעניין משם. 4. אפשר גם לשלוח באימייל את כל הפרטים, כולל פרטי כרטיס האשראי. לשלוח מייל דרך תיבת "כתבו אלי" שבתפריט השמאלי בעמוד הראשי של האתר - זה מגיע רק אלי. אני אמחק את המייל לאחר הרישום.  

למה צריך את כל הפרטים האלה? חבר בעמותה לא יכול להיות אנונימי. אם מישהו רוצה רק לתרום ולא להיות חבר, הוא יכול, אבל לא יהנה ככה מהזכויות אם לא נדע מיהו! לכן את השם המלא ואת מספר תעודת הזהות אנחנו צריכים כדי לנהל ספר חברים בהתאם לחוק, את כתובת הדואר אם נצטרך לשלוח משהו שלא עובר אימייל (ניסיתם להעביר דיסק באימייל פעם?), את כתובת הדוא"ל בשביל הודעות (לא ספאם!) ואת הטלפון רק למקרה של בעיה כלשהי - אין לנו שום כוונה להטריד.  

מי יכול להצטרף? כאן יש טריק קטן: לפי החוק חבר בעמותה יכול להיות רק מעל גיל 17. זה לא מקובל עלי מהיבטים של בלוז, ולכן אנחנו נקבל חברים מכל הגילאים, המינים והצבעים. תחת אילוצים חוקי זה חברים מתחת לגיל 17 לא יוכלו להצביע בעניין רשמי (כמו בחירות), אבל יהנו מכל זכות אחרת שתהיה לנו להציע.

מי מפקח על המליונים שיתקבלו מדמי החבר? העמותה היא לא פיקציה - היא עמותה רשומה שמספרה 580508422 (כבר פרסמתי גם את צילום תעודת ההתאגדות). זה אומר שהעמותה תגיש דו"חות מסודרים לרשם העמותות ותבוקר בהתאם לחוק. מעבר לכך, כדי להסיר כל ספק, הכספים יהיו תחת בקרה שלי כנוטריון. העמותה אגב לא משלמת משכורות וכל העבודה נעשית בהתנדבות. זה אומר שהכסף שנכנס מהפרסומות באתר והכסף שאתם תשימו הולך לבלוז, ולבלוז בלבד. אני אציג את זה ככה: אף פעם לא הייתם קרובים כל כך להיות חלק מהבאת אומני בלוז גדולים להופעות בארץ, לפסטיבלי בלוז ולהפקות מקומיות נוספות. אל תתעצלו, בבקשה! תודה אישית לכל המצטרפים, אילן וכל מייסדי העמותה

 

אינך רשאי לכתוב טוקבקים

באנר

הג'אם והמפגש הבא בעוד

Get Adobe Flash player


נפגשים ב-21.07.2017
במייקס פלייס הרצליה

חדשות אחרונות

 

  • דניאל דוורסקי טריו זכו בקטגורית הלהקות באתגר הבלוז הישראלי ויסעו לייצג אותנו בממפיס!

  • עידן שניאור הוא הזוכה בקטגוריית סולו/דואו בה ייצג אותנו בממפיס בסוף ינואר!

 
  • בוקר טי ג׳ונס ולהקתו יופיעו בחודש ינואר בישראל! למידע וכרטיסים לחצו כאן

  • הצטרפו לעמותת הבלוז בישראל ועזרו לנו לקדם את הבלוז!לוח הופעות

<< אוק' 17 >> 
 א'  ב'  ג'  ד'  ה'  ו'  ש' 
  1  2  3  5  6  7
  8  910121314
151617192021
222324262728
293031    

 

העמותה היא שלוחה ישראלית רשמית של ארגון הבלוז העולמי

הקבוצה שלנו בפייסבוק

לחצו להצטרפות לעמותה!

התשלום מאובטח באמצעות PayPal Get your membership via PayPal
עזרו לנו לקדם את הבלוז בישראל! Join the IBS now!

הרשמה לניוזלטר עמותת הבלוז

Email address:

First Name:

Last Name:


הופעות קרובות

Traveling Blues on IDC Interna...

××ק×××ר
רביעי
25

Traveling Blues on IDC Interna... Eli Dr. Blues Marcus presents a varied  spectrum of Blues music from all corners of the world You can also listen anytime to the recorded shows at Soundcloud.com/Dr-BluesEventlist-Teaser Modul by Eifel Webdesign ezuri.de